satın almak BYCHPS ile LT3510IFE#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 0.8V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 23.75V |
| Gerilim - Giriş (Min): | 3.1V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 25V |
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TSSOP-EP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3510IFE#TRPBF |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 250kHz ~ 1.5MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 2 Output 2A 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG BUCK ADJ 2A DL 20TSSOP |
| Akım - Çıkış: | 2A |
| Email: | [email protected] |