satın almak BYCHPS ile LT3579IUFD#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 1.215V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 42V (Switch) |
| Gerilim - Giriş (Min): | 2.5V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 16V |
| Topoloji: | Boost, Charge Pump, Cuk, Flyback, SEPIC |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-QFN (5x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive or Negative |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3579IUFD#TRPBF |
| Görev, işlev: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 200kHz ~ 2.5MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Boost, Charge Pump, Cuk, Flyback, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.215V 1 Output 6A (Switch) 20-WFQFN Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG MULT CONFIG INV ADJ 20QFN |
| Akım - Çıkış: | 6A (Switch) |
| Email: | [email protected] |