satın almak BYCHPS ile LTC1043CSW#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | - |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 3 V ~ 18 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 18-SOIC |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC1043CSW#TRPBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Instrumentation Voltage Regulator IC 2 Output 18-SOIC |
| Açıklama: | IC BUILDNG BLK SW-CAP DUAL18SOIC |
| Uygulamalar: | Instrumentation |
| Email: | [email protected] |