satın almak BYCHPS ile LTC1344IG#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| tip: | Cable |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-SSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Diğer isimler: | LTC1344IGPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 6 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC1344IG#PBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Cable Terminator Terminations 24-SSOP |
| Açıklama: | IC CABLE TERM MULTIPROTCL 24SSOP |
| Email: | [email protected] |