satın almak BYCHPS ile LTC1407HMSE#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-MSOP-EP |
| Dizi: | - |
| Örnekleme Oranı (Per Second): | 3M |
| referans Tipi: | External, Internal |
| Oranı - S / H: ADC: | 2:1 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Giriş Sayısı: | 2 |
| Bit sayısı: | 12 |
| A / D Dönüştürücü Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LTC1407HMSE#TRPBF |
| Giriş tipi: | Differential, Single Ended |
| Özellikler: | Simultaneous Sampling |
| Genişletilmiş Açıklama: | 12 Bit Analog to Digital Converter 2 Input 1 Pipelined 10-MSOP-EP |
| Açıklama: | IC ADC 12BIT 3MSPS 10-MSOP |
| veri Arabirimi: | SPI |
| yapılandırma: | S/H-MUX-ADC |
| Mimari: | Pipelined |
| Email: | [email protected] |