satın almak BYCHPS ile LTC1772HS6#TRMPBF
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 2.5 V ~ 9.8 V |
|---|---|
| Topoloji: | Buck, Boost, Flyback |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TSOT-23-6 |
| Dizi: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| çıkış Tipi: | Transistor Driver |
| Çıkış Fazları: | 1 |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | LTC1772HS6#TRMPBFDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 140°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC1772HS6#TRMPBF |
| Görev, işlev: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 550kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck, Boost, Flyback Regulator Positive Output Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC TSOT-23-6 |
| Görev Döngüsü (Maks.): | 100% |
| Açıklama: | IC REG CTRLR MULT TOP SOT23-6 |
| Kontrol Özellikleri: | Enable |
| Saat Senkronizasyonu: | No |
| Email: | [email protected] |