satın almak BYCHPS ile LTC1921IMS8#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 10 V ~ 80 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-MSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC1921IMS8#PBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Power Supply Controller Dual Power Supply Monitor 8-MSOP |
| Açıklama: | IC DUAL PWR SUPPLY MONITOR 8MSOP |
| Güncel - Tedarik: | 160µA |
| Uygulamalar: | Dual Power Supply Monitor |
| Email: | [email protected] |