satın almak BYCHPS ile LTC3618EFE#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | Adj to 0.6V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.25 V ~ 5.5 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC3618EFE#TRPBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Converter, DDR Voltage Regulator IC 2 Output 24-TSSOP |
| Açıklama: | IC REG DUAL SYNC 3A BUCK 24TSSOP |
| Uygulamalar: | Converter, DDR |
| Email: | [email protected] |