satın almak BYCHPS ile LTC3829EUHF#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 4.5 V ~ 38 V |
|---|---|
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | Yes |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 38-QFN (5x7) |
| Dizi: | PolyPhase® |
| Seri Arayüzler: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 38-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Transistor Driver |
| Çıkış Fazları: | 3 |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 3 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 5 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC3829EUHF#TRPBF |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 250kHz ~ 770kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 38-QFN (5x7) |
| Görev Döngüsü (Maks.): | 94% |
| Açıklama: | IC REG CTRLR BUCK 38QFN |
| Kontrol Özellikleri: | Current Limit, Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start, Tracking |
| Saat Senkronizasyonu: | No |
| Email: | [email protected] |