satın almak BYCHPS ile LTC4151IDD#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 7 V ~ 80 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 7 V ~ 80 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-DFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | LTC4151IDD#TRPBF-ND LTC4151IDD#TRPBFTR LTC4151IDDTRPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC4151IDD#TRPBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Power Supply Controller Power Supply Monitor 10-DFN (3x3) |
| Açıklama: | IC CURRENT MONITOR(12BIT) 10DFN |
| Güncel - Tedarik: | 1.2mA |
| Uygulamalar: | Power Supply Monitor |
| Email: | [email protected] |