satın almak BYCHPS ile LTC4357CMS8#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 9 V ~ 80 V |
|---|---|
| tip: | N+1 ORing Controller |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-MSOP |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | N:1 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC4357CMS8#TRPBF |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| FET Tipi: | N-Channel |
| Genişletilmiş Açıklama: | OR Controller N+1 ORing Controller N-Channel N:1 8-MSOP |
| Açıklama: | IC OR CTRLR N+1 8MSOP |
| Gecikme Zamanı - KAPALI: | 300ns |
| Güncel - Tedarik: | 500µA |
| Akım - Çıkış (Max): | - |
| Uygulamalar: | Automotive, Redundant Power Supplies, Telecom Infrastructure |
| Email: | [email protected] |