satın almak BYCHPS ile LTC4367CMS8#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.5 V ~ 60 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-MSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC4367CMS8#PBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Overvoltage, Undervoltage Protection PMIC 8-MSOP |
| Açıklama: | SUPPLY PROTECTION CONTROLLER |
| Güncel - Tedarik: | 70µA |
| Uygulamalar: | Overvoltage, Undervoltage Protection |
| Email: | [email protected] |