satın almak BYCHPS ile LTC6254IMS#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.5 V ~ 5.25 V, ±1.25 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 100µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-MSOP |
| Dönüş oranı: | 280 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LTC6254IMS#PBF |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 720MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-MSOP |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 720MHZ RRO 16MSOP |
| Güncel - Tedarik: | 4.25mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 100mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 1.4µA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | 400MHz |
| Email: | [email protected] |