satın almak BYCHPS ile LTC6752IUD-3#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.45 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Gerilim - Ofset Girdi (Max): | 5.5mV @ 5V |
| tip: | General Purpose |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 12-QFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| Yayılım Gecikmesi (Max): | 5.3ns |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 12-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | CMOS |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC6752IUD-3#PBF |
| gecikme: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Comparator General Purpose CMOS 12-QFN (3x3) |
| Açıklama: | IC COMPARATOR 280MHZ 12QFN |
| Güncel - Normal (Max): | 2.65mA |
| Akım - Çıkış (Typ): | 19mA @ 5V |
| Güncel - Giriş Bias (Max): | 1.6µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | - |
| Email: | [email protected] |