satın almak BYCHPS ile LTC6908CDCB-2#TRMPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Oscillator, Silicon |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-DFN (2x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC6908CDCB-2#TRMPBF |
| Sıklık: | 50kHz ~ 10MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Oscillator, Silicon IC 50kHz ~ 10MHz 6-WFDFN Exposed Pad |
| Açıklama: | IC OSC SILICON PROG 6-DFN |
| Güncel - Tedarik: | 1.25mA |
| saymak: | - |
| Email: | [email protected] |