satın almak BYCHPS ile LTC6908HS6-1#TRMPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Oscillator, Silicon |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TSOT-23-6 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Diğer isimler: | LTC6908HS6-1#TRMPBF-ND LTC6908HS6-1#TRMPBFTR LTC6908HS61TRMPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC6908HS6-1#TRMPBF |
| Sıklık: | 50kHz ~ 10MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Oscillator, Silicon IC 50kHz ~ 10MHz SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Açıklama: | IC OSC SILICON PROG TSOT23-6 |
| Güncel - Tedarik: | 1.25mA |
| saymak: | - |
| Email: | [email protected] |