satın almak BYCHPS ile M50100SB600
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tepe Ters (Max): | 600V |
|---|---|
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.2V @ 100A |
| teknoloji: | Standard |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Module |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Module |
| Diğer isimler: | CC1652 M50100SB600-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | M50100SB600 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bridge Rectifier Single Phase 600V 100A Chassis Mount Module |
| diyodu, tip: | Single Phase |
| Açıklama: | MODULE POWER 100A 600V BRIDGE |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | - |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 100A |
| Email: | [email protected] |