satın almak BYCHPS ile MA2C85600E
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1V @ 100mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 35V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-34 |
| hız: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | DO-204AG, DO-34, Axial |
| Diğer isimler: | MA2C85600ECT |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -25°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MA2C85600E |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 35V 100mA (DC) Through Hole DO-34 |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 35V 100MA DO34 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 100nA @ 33V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 100mA (DC) |
| Vr, F @ Kapasitans: | 2pF @ 15V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |