satın almak BYCHPS ile MAL202118681E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 63V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.591" Dia x 1.181" L (15.00mm x 30.00mm) |
| Dizi: | ASM 021 |
| titrek elektrik akımı: | 890mA |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Diğer isimler: | 2222 021 18681 222202118681 4080PHBK |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAL202118681E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 8000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 95 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 680µF 63V Aluminum Capacitors Axial, Can 199 mOhm 8000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 199 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM 680UF 20% 63V AXIAL |
| kapasitans: | 680µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |