satın almak BYCHPS ile MAL213824151E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.303" Dia x 0.500" L (7.70mm x 12.70mm) |
| Dizi: | 138 AML |
| titrek elektrik akımı: | 140mA @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL213824151E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 950 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 150µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 2.1 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 2.1 Ohm @ 100kHz |
| Açıklama: | CAP ALUM 150UF 20% 10V AXIAL |
| kapasitans: | 150µF |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |