satın almak BYCHPS ile MAL213827471E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 40V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.492" Dia x 1.181" L (12.50mm x 30.00mm) |
| Dizi: | 138 AML |
| titrek elektrik akımı: | 650mA @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL213827471E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 220 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 470µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 340 mOhm @ 100kHz 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 340 mOhm @ 100kHz |
| Açıklama: | CAP ALUM 470UF 20% 40V AXIAL |
| kapasitans: | 470µF |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |