satın almak BYCHPS ile MAL214631122E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 50V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, 146 RTI |
| titrek elektrik akımı: | 2.4A |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL214631122E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Empedans: | 30 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1200µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL |
| kapasitans: | 1200µF |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |