satın almak BYCHPS ile MAX14548AEEWL+T
Garanti ile satın alın
| Voltaj - VCCB: | 1.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Voltaj - VCCA: | 1.1 V ~ 3.6 V |
| Çevirmen Türü: | Voltage Level |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 40-WLP (3.46x2.16) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 40-WFBGA, WLCSP |
| çıkış Tipi: | Open Drain |
| Çıkış Sinyali: | - |
| Diğer isimler: | MAX14548AEEWL+T-ND MAX14548AEEWL+TTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX14548AEEWL+T |
| Giriş sinyali: | - |
| Özellikler: | Power Supply Decoupling |
| Genişletilmiş Açıklama: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 16 Channel 100Mbps 40-WLP (3.46x2.16) |
| Açıklama: | IC XLATR BIDIR L-LVL 16CH 40WLP |
| Veri hızı: | 100Mbps |
| Devre başına kanal sayısı: | 16 |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |