satın almak BYCHPS ile MAX14871EUE+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 36 V |
|---|---|
| Gerilim - Yük: | 4.5 V ~ 36 V |
| teknoloji: | Bi-CMOS |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TSSOP-EP |
| Adım Çözünürlük: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Yapılandırması: | Half Bridge (2) |
| Diğer isimler: | MAX14871EUE+T-ND MAX14871EUE+TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Motor Tipi - Stepper: | - |
| Motor Tipi - AC, DC: | Brushed DC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX14871EUE+T |
| arayüzey: | PWM |
| Görev, işlev: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Motor Driver Bi-CMOS PWM 16-TSSOP-EP |
| Açıklama: | IC MOTOR DVR DC FULL BR 16TSSOP |
| Akım - Çıkış: | 3A |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |