satın almak BYCHPS ile MAX15102EWL+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.6 V ~ 5.2 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.7 V ~ 5.5 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.05V @ 2A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 15-WLP (2.65x1.57) |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Adjustable |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 15-WFBGA, WLBGA |
| Diğer isimler: | MAX15102EWL+T-ND MAX15102EWL+TTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX15102EWL+T |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.6 V ~ 5.2 V 2A 15-WLP (2.65x1.57) |
| Açıklama: | IC REG LDO ADJ 2A 15WLP |
| Akım - Çıkış: | 2A |
| Akım - Limiti (Min): | - |
| Email: | [email protected] |