satın almak BYCHPS ile MAX1759EUB+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 2.5V (3.3V) |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 5.5V |
| Gerilim - Giriş (Min): | 1.6V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 5.5V |
| Topoloji: | Charge Pump |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-uMAX |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | Adjustable (Fixed) |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX1759EUB+ |
| Görev, işlev: | Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 1.5MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive Adjustable (Fixed) 2.5V (3.3V) 1 Output 100mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Açıklama: | IC REG SWITCHD CAP 0.1A 10MSOP |
| Akım - Çıkış: | 100mA |
| Email: | [email protected] |