satın almak BYCHPS ile MAX1778EUG+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2.7 V ~ 13 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 5 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX1778EUG+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 5 Output 24-TSSOP |
| Açıklama: | IC DCDC CONV MULTI OUT 24TSSOP |
| Uygulamalar: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |