satın almak BYCHPS ile MAX1845ETX+T
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | Yes |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 36-TQFN (6x6) |
| Dizi: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 36-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Transistor Driver |
| Çıkış Fazları: | 1 |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX1845ETX+T |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 200kHz, 300kHz, 420kHz, 540kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 36-TQFN (6x6) |
| Görev Döngüsü (Maks.): | - |
| Açıklama: | IC REG CTRLR BUCK 36TQFN |
| Kontrol Özellikleri: | Current Limit, Enable, On Time Control, Power Good |
| Saat Senkronizasyonu: | No |
| Email: | [email protected] |