satın almak BYCHPS ile MAX1898EUB41+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 12V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-uMAX |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | Timer |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX1898EUB41+T |
| arayüzey: | - |
| Hata Koruması: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Lithium-Ion 10-uMAX |
| Açıklama: | IC CHARGER LI+ SNGL 10-UMAX |
| Mevcut - Şarj Etme: | Constant - Programmable |
| Güncel şarj - Max: | 1.4A |
| Akü Paketi Voltajı: | 4.1V |
| pil Kimya: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |