satın almak BYCHPS ile MAX30032CTA+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Germe: | 10.3V |
|---|---|
| teknoloji: | Internal Switch |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uMAX |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX30032CTA+T |
| Açıklama: | IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |