satın almak BYCHPS ile MAX32625IWG+
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 1.14 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| hız: | 96MHz |
| Dizi: | - |
| RAM Boyutu: | 160K x 8 |
| Program Bellek Türü: | FLASH |
| Program Bellek Boyutu: | 512KB (512K x 8) |
| Çevre Birimleri: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | - |
| osilatör türü: | Internal |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| G / Ç sayısı: | - |
| Üretici parti numarası: | MAX32625IWG+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | ARM® Cortex®-M4F - Microcontroller IC 32-Bit 96MHz 512KB (512K x 8) FLASH |
| EEPROM Boyutu: | - |
| Açıklama: | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 81WLP |
| çekirdek Boyutu: | 32-Bit |
| çekirdekli İşlemci: | ARM® Cortex®-M4F |
| Bağlantı: | 1-Wire, I²C, SPI, UART/USART, USB |
| Email: | [email protected] |