satın almak BYCHPS ile MAX3634ETM+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-TQFN (7x7) |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 1:1 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| PLL: | No |
| Çıktı: | LVPECL |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX3634ETM+ |
| Ana amaç: | GPON Optical Line Terminal (OLT) Receivers |
| Giriş: | LVPECL |
| Frekans - Max: | 155.52MHz |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | Yes/Yes |
| Açıklama: | IC CLOCK PHASE ALIGNER GPON |
| Email: | [email protected] |