satın almak BYCHPS ile MAX4072AUA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.7 V ~ 24 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 80µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uMAX |
| Dönüş oranı: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX4072AUA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Current Sense Amplifier 1 Circuit 8-uMAX |
| Açıklama: | IC OPAMP CURR SENSE 100KHZ 8UMAX |
| Güncel - Tedarik: | 100µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Güncel - Giriş Bias: | 2.4µA |
| Amplifikatör Tipi: | Current Sense |
| -3dB Bant Genişliği: | 100kHz |
| Email: | [email protected] |