satın almak BYCHPS ile MAX4090AALT+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-µDFN(2x2) |
| Dönüş oranı: | 275 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-WDFN |
| çıkış Tipi: | - |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX4090AALT+T |
| Açıklama: | IC VIDEO BUFFER 6DB 6-UDFN |
| Güncel - Tedarik: | 6.5mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 85mA |
| Uygulamalar: | Buffer |
| -3dB Bant Genişliği: | 55MHz |
| Email: | [email protected] |