satın almak BYCHPS ile MAX4288EUB-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.85 V ~ 6.5 V, ±1.425 V ~ 3.25 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 0.1µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-uMAX |
| Dönüş oranı: | 385 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX4288EUB-T |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer Amplifier 2 Circuit 10-uMAX |
| Açıklama: | IC OPAMP BUFFER 250MHZ 10UMAX |
| Güncel - Tedarik: | 23mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 106mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 13µA |
| Amplifikatör Tipi: | Buffer |
| -3dB Bant Genişliği: | 250MHz |
| Email: | [email protected] |