satın almak BYCHPS ile MAX4948ETG+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | - |
| Anahtar Süresi (Ton, Toff) (Maks.): | 800ns, 800ns |
| Anahtar Devresi: | SPDT |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | MAX4948ETG+T-ND MAX4948ETG+TTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | 5.5 Ohm |
| Devre sayısı: | 6 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 2:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX4948ETG+T |
| Genişletilmiş Açıklama: | 6 Circuit IC Switch 2:1 5.5 Ohm 24-TQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC SWITCH HEX SPDT 24TQFN |
| Akım - Sızıntı (IS (kapalı)) (Maks.): | 3nA |
| Diyafoni: | -90dB @ 1MHz |
| Şarj Enjeksiyonu: | 10pC |
| Kanaldan Kanalla Eşleştirme (ΔRon): | 300 mOhm |
| Kanal Kapasitesi (CS (kapalı), CD (kapalı)): | 15pF |
| -3dB Bant Genişliği: | 300MHz |
| Email: | [email protected] |