satın almak BYCHPS ile MAX4950CTO+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Buffer, ReDriver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 42-TQFN-EP (3.5x9) |
| Sinyal Koşullandırma: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 42-WFQFN Exposed Pad |
| Çıktı: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Kanal Sayısı: | 4 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX4950CTO+ |
| Giriş: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, ReDriver 4 Channel 42-TQFN-EP (3.5x9) |
| Açıklama: | IC REDRIVER PCIE 4CH 42TQFN |
| Gecikme süresi: | 280ps |
| Veri Hızı (Maks.): | - |
| Güncel - Tedarik: | 262mA |
| Kapasitans - Giriş: | - |
| Uygulamalar: | PCIe |
| Email: | [email protected] |