satın almak BYCHPS ile MAX6033AAUT41#TG16
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 4.096V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş: | 4.3 V ~ 12.6 V |
| Hata payı: | ±0.04% |
| sıcaklık Katsayısı: | 10ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-6 |
| Dizi: | - |
| referans Tipi: | Series |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-6 |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Diğer isimler: | MAX6033AAUT41#TG16-ND MAX6033AAUT41#TG16TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Gürültü - 10Hz ila 10kHz: | 22µVrms |
| Gürültü - 0.1Hz ila 10Hz: | 32µVp-p |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX6033AAUT41#TG16 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Series Voltage Reference IC ±0.04% 15mA SOT-23-6 |
| Açıklama: | IC VREF SERIES 4.096V SOT-6 |
| Güncel - Tedarik: | 85µA |
| Akım - Çıkış: | 15mA |
| Güncel - Katot: | - |
| Email: | [email protected] |