satın almak BYCHPS ile MAX77387EWP+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 2.5V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 5.5V |
| Gerilim - Çıkış: | 2.3 V ~ 5.2 V |
| tip: | DC DC Regulator |
| Topoloji: | Step-Up (Boost) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-WLP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-UFBGA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX77387EWP+T |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | 4MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 1A (Flash) 20-WLP |
| karartma: | Analog, PWM |
| Açıklama: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 1A 20WLP |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 1A (Flash) |
| Uygulamalar: | Camera Flash |
| Email: | [email protected] |