satın almak BYCHPS ile MAX8600ETD+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 14V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-TDFN-EP (3x3) |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | Timer |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 14-WFDFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | MAX8600ETD+T-ND MAX8600ETDT |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX8600ETD+T |
| arayüzey: | - |
| Hata Koruması: | Over Temperature, Over Voltage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Lithium-Ion 14-TDFN-EP (3x3) |
| Açıklama: | IC CHARGER LI+ SNGL 14-TDFN |
| Mevcut - Şarj Etme: | Constant - Programmable |
| Güncel şarj - Max: | 1A |
| Akü Paketi Voltajı: | 4.2V |
| pil Kimya: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |