satın almak BYCHPS ile MAX8751ETJ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 6 V ~ 28 V |
|---|---|
| tip: | CCFL Controller |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX8751ETJ |
| Sıklık: | 30kHz ~ 80kHz |
| karartma: | Yes |
| Açıklama: | IC CTRLR CCFL INV 32-TQFN |
| Güncel - Tedarik: | 3.2mA |
| Akım - Çıkış Kaynağı / Lavabo: | - |
| Email: | [email protected] |