satın almak BYCHPS ile MAX8758ETG+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX8758ETG+T |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 1 Output 24-TQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC REG STEP UP 24-TQFN |
| Uygulamalar: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |