satın almak BYCHPS ile MAX9485ETP-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Clock Generator |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 1:3 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Çıktı: | LVCMOS, LVTTL |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX9485ETP-T |
| Giriş: | LVCMOS, LVTTL, Crystal |
| Frekans - Max: | 73.728MHz |
| Bölücü / Çarpan: | Yes/No |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | No/No |
| Açıklama: | IC CLOCK GENERATOR AUD 20-TQFN |
| Email: | [email protected] |