satın almak BYCHPS ile MAX9486EUG-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TSSOP |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 2:7 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL: | Yes |
| Çıktı: | LVTTL |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX9486EUG-T |
| Giriş: | Clock, Crystal |
| Frekans - Max: | 35.328MHz |
| Bölücü / Çarpan: | Yes/No |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | No/No |
| Açıklama: | IC CLK SYNTHESIZER 8KHZ 24-TSSOP |
| Email: | [email protected] |