satın almak BYCHPS ile MAX9584AUA+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uMAX |
| Dönüş oranı: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | - |
| Devre sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX9584AUA+ |
| Açıklama: | IC AMP VIDEO FILTER 8-UMAX |
| Güncel - Tedarik: | 3.5mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 140mA |
| Uygulamalar: | Filter |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |