satın almak BYCHPS ile MAX9634FEUK+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | - |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 100µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-5 |
| Dönüş oranı: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| çıkış Tipi: | - |
| Diğer isimler: | MAX9634FEUK+T-ND MAX9634FEUKT |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX9634FEUK+T |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 125kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Current Sense Amplifier 1 Circuit SOT-23-5 |
| Açıklama: | IC OPAMP CUR SENS 125KHZ SOT23-5 |
| Güncel - Tedarik: | 1.1µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Amplifikatör Tipi: | Current Sense |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |