satın almak BYCHPS ile MAX9741ETN+D
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 10 V ~ 25 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 56-TQFN (8x8) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 56-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | 2-Channel (Stereo) |
| Diğer isimler: | MAX9741ETND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 12W x 2 @ 8 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX9741ETN+D |
| Özellikler: | Depop, Differential Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 56-TQFN (8x8) |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO PWR 12W STER 56TQFN |
| Email: | [email protected] |