satın almak BYCHPS ile MAX9752CETI+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-TQFN (5x5) |
| Dizi: | DirectDrive® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 1.7W x 2 @ 4 Ohm; 62mW x 2 @ 16 Ohm |
| Üretici parti numarası: | MAX9752CETI+T |
| Özellikler: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class D 28-TQFN (5x5) |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO PWR 1.7W D 28TQFN |
| Email: | [email protected] |