satın almak BYCHPS ile MAX9788EWP+TG45
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class G |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-WLP (2.52x2.08) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-WFBGA, WLBGA |
| çıkış Tipi: | 1-Channel (Mono) |
| Diğer isimler: | MAX9788EWP+TG45-ND MAX9788EWP+TG45TR MAX9788EWPTG45 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 2.4W x 1 @ 8 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX9788EWP+TG45 |
| Özellikler: | Depop, Differential Inputs, Shutdown |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class G 20-WLP (2.52x2.08) |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO PWR 2.4W MONO 20WLP |
| Email: | [email protected] |