satın almak BYCHPS ile MAX98304EWL+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 9-WLP (.96x.96) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 9-WFBGA, WLBGA |
| çıkış Tipi: | 1-Channel (Mono) |
| Diğer isimler: | MAX98304EWL+T-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 3.2W x 1 @ 4 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX98304EWL+T |
| Özellikler: | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 9-WLP (.96x.96) |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO 3.2W MONO D 9WLP |
| Email: | [email protected] |